0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Spain
LaLiga 2
Girona FC
-
-
Real Zaragoza
inprogress
۲۲:۰۰
Rayo Vallecano
۰
۰
CF Malaga
Finished
۰۰:۱۵
Bulgaria
First Professional League, Relegation Round
PFK Botev Plovdiv
-
-
FC Dunav Ruse
inprogress
۲۲:۳۰
Pofc Botev Vratsa
۰
۰
FC Arda Kardzhali
Finished
۲۰:۱۵
Turkey
Super Lig
Denizlispor
-
-
Gaziantep FK
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Carioca, Serie A, Taca Rio
Macae RJ
۰
۰
Fluminense FC RJ
Finished
۰۱:۰۰
CR Vasco DA Gama RJ
۱
۰
Madureira EC RJ
Finished
۰۳:۳۰
Volta Redonda FC RJ
۲
۱
Resende FC RJ
Finished
۰۳:۳۰
Portugal
Primeira Liga
CD Santa Clara
-
-
CS Maritimo Madeira
inprogress
۲۲:۴۵
Austria
2. Liga
FC Liefering
۴
۲
SC Austria Lustenau
Finished
۲۱:۰۰
SK Vorwarts Steyr
-
-
SV Ried
inprogress
۲۲:۵۵
FC Blau Weiss Linz
۱
۳
SV Horn
Finished
۲۱:۰۰
Lithuania
A Lyga
Vilnius FK Zalgiris
۰
۰
FK Banga Gargzdai
Finished
۱۹:۳۰
FK Panevezys
۰
۲
FK Kauno Zalgiris
Finished
۲۱:۳۰
Czech Republic
FNL
MFK Chrudim
۱
۳
FK Pardubice
Finished
۲۰:۳۰
England
Championship
Charlton Athletic
-
-
Millwall FC
inprogress
۲۳:۴۵
Italy
Serie B
Frosinone Calcio
-
-
Spezia Calcio
inprogress
۲۳:۳۰
Trapani Calcio
-
-
AS Livorno
inprogress
۲۳:۳۰
Venezia
-
-
Empoli FC
inprogress
۲۳:۳۰
Virtus Entella
-
-
AC Chievo Verona
inprogress
۲۳:۳۰
FC Crotone
-
-
Benevento Calcio
inprogress
۲۳:۳۰
Cosenza Calcio
-
-
Ascoli Calcio 1898 FC
inprogress
۲۳:۳۰
US Cremonese
-
-
Delfino Pescara 1936
inprogress
۲۳:۳۰
US Salernitana 1919
-
-
SS Juve Stabia
inprogress
۲۳:۳۰
AC Pisa 1909
۲
۰
AS Cittadella
Finished
۲۱:۱۵
Perugia Calcio Spa
-
-
Pordenone Calcio
inprogress
۲۳:۳۰
Iceland
4 deild, Group B
SR
۴
۲
Alafoss
Finished
۰۱:۳۰
Iceland
1. deild
Fram Reykjavik
-
-
Afturelding
inprogress
۲۳:۴۵
Magni
-
-
Leiknir Faskrudsfjordur
inprogress
۲۳:۴۵
Romania
Liga 1, Championship round
CS Gaz Metan Medias
۱
۲
U Craiova 1948 CS
Finished
۲۱:۳۰
Kosovo
Superliga
FC Prishtina
-
-
KF Drenica Skenderaj
inprogress
۲۲:۳۰
Mongolia
First League
Tuv Buganuud
۳
۳
Aldariin Daichid
Finished
۱۵:۳۰
England
League One, Playoffs
Fleetwood Town
-
-
Wycombe Wanderers
inprogress
۲۳:۰۰
Portsmouth FC
۱
۱
Oxford United
Finished
۲۱:۰۰
Slovenia
PrvaLiga
NK Domzale
-
-
NK Tabor Sezana
inprogress
۲۲:۳۰
NK Bravo
۱
۲
NK Celje
Finished
۲۰:۳۰
Norway
1st Division
Tromsoe IL
۱
۰
Raufoss Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Ullensaker/Kisa
۴
۰
Stroemmen IF
Finished
۲۰:۳۰
Hamarkameratene
-
-
Kongsvinger IL Fotball
inprogress
۲۳:۰۰
Stjordals/Blink
۲
۳
Ranheim
Finished
۲۰:۳۰
Grorud IL
۰
۱
Lillestrom SK
Finished
۲۰:۳۰
Asane Fotball
۱
۴
Sogndal IL
Finished
۲۰:۳۰
Kfum Oslo
۲
۱
Jerv FK
Finished
۲۰:۳۰
Sandnes Ulf
۴
۳
Oeygarden FK
Finished
۲۰:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
Sioni Bolnisi
-
-
FC Gagra
Finished
۱۸:۳۰
PFC Minyor Pernik
-
-
Marek Dupnica
Finished
۱۹:۳۰
FC Vsetin
۰
۰
TJ Valasske Mezirici
Finished
۱۹:۴۵
SGP Oberlohberg
-
-
Sc Wacker Dinslaken
inprogress
۲۲:۰۰
Gyirmot FC Gyor
-
-
BSS Monor
Finished
۱۹:۳۰
FC Krasnodar-2
-
-
Chayka Peschanokopskoye
Finished
۲۰:۰۰
SV Admira Villach
-
-
BSV Bad Bleiberg
Finished
۲۰:۳۰
USV Weindorf St. Anna am Aigen
-
-
Sv Feldbach
Finished
۲۱:۳۰
SV Hausmannstatten
-
-
SV Gossendorf Gtc Graz
Finished
۲۲:۰۰
Denmark
Superligaen, Relegation round, Group 2
Esbjerg FB
۱
۲
AC Horsens
Finished
۲۱:۳۰
Spain
LaLiga
Real Madrid
۱
۰
CF Getafe
Finished
۰۰:۳۰
Poland
Ekstraklasa, Relegation Round
LKS Lodz
۱
۲
Wisla Krakow
Finished
۲۰:۳۰
Korona Kielce
-
-
MKS Arka Gdynia
inprogress
۲۳:۰۰
Switzerland
Challenge League
FC Vaduz
۲
۳
Grasshopper Club Zurich
Finished
۲۰:۴۵
FC Aarau
-
-
FC Lausanne-Sport
inprogress
۲۳:۰۰
FC Stade LS Ouchy
۲
۲
FC Winterthur
Finished
۲۰:۴۵
Sweden
Superettan
Trelleborgs FF
۱
۱
GIF Sundsvall
Finished
۲۱:۳۰
Jonkopings Sodra IF
۳
۱
Akropolis IF
Finished
۲۱:۳۰
Moldova
Divizia Nationala
FC Sheriff Tiraspol
-
-
CSF Speranta Nisporeni
inprogress
۲۲:۰۰
FC Dinamo Auto
۳
۱
FC Floresti
Finished
۱۹:۳۰
Simulated Reality League
LaLiga SRL
Atletico Madrid Srl
۱
۰
RCD Mallorca Srl
Finished
۱۲:۳۰
Simulated Reality League
European Championship Knockout stage SRL
Germany (SRL)
۱
۲
Czech Republic (SRL)
Finished
۲۰:۳۰
Portugal (SRL)
-
-
Austria (SRL)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Poland
I Liga
Zaglebie Sosnowiec
-
-
Chrobry Glogow
inprogress
۲۲:۴۰
MKS Chojniczanka Chojnice
۲
۱
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۲۰:۱۰
Norway
Toppserien, Women
Rosenborg BK Kvinner
-
-
LSK Kvinner
inprogress
۲۲:۱۵
Ukraine
Premier League, Relegation round
FC Lviv
۲
۲
FC Vorskla Poltava
Finished
۲۰:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Dinamo Tbilisi
۴
۰
FC Locomotive Tbilisi
Finished
۲۱:۳۰
Italy
Serie A
AS Roma
۰
۲
Udinese Calcio
Finished
۰۰:۱۵
Faroe Islands
1. deild
FC Hoyvik
-
-
KI Klaksvik II
inprogress
۲۲:۴۵
Iceland
2. deild
IR Reykjavik
-
-
Dalvik/Reynir
inprogress
۲۳:۴۵
Denmark
2nd Division, Championship Group
Thisted FC
۲
۲
BK Avarta
Finished
۲۱:۳۰
Denmark
1st Division
Naestved BK
۰
۱
Kolding IF
Finished
۲۱:۰۰
Latvia
Virsliga
FK Tukums 2000/Tss
۱
۳
FK Metta / LU
Finished
۱۹:۳۰
Valmiera FK
۲
۲
FK Spartaks Jurmala
Finished
۲۱:۳۰
Riga FC
-
-
FK Liepaja
Cancelled
۲۰:۳۰
Finland Amateur
3 Division West Group A
Masku
-
-
SC Wolves
Finished
۲۰:۰۰
Peimari Utd
-
-
AIFK Turku
Finished
۲۰:۳۰
Kazakhstan
لیگ برتر
Kaisar Kyzylorda
-
-
Kairat Almaty
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC Kyzyl-Zhar SK
-
-
Tobol Kostanay
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC Irtysh Pavlodar
-
-
FK Kaspyi Aktau
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Okzhetpes Kokshetau
-
-
Zhetysu Taldykorgan
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Taraz
-
-
Shakhtyor Karagandy
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
Cruzeiro EC MG
-
-
AA Ponte Preta SP
Cancelled
۲۳:۳۰
Avai FC SC
-
-
Figueirense FC SC
Cancelled
۲۳:۳۰
CR Brasil AL
-
-
America FC MG
Cancelled
۲۳:۳۰
Guarani FC SP
-
-
Sampaio Correa FC MA
Cancelled
۲۳:۳۰
Oeste FC SP
-
-
Botafogo FC SP
Cancelled
۲۳:۳۰
Parana Clube PR
-
-
Chapecoense SC
Cancelled
۲۳:۳۰
EC Juventude RS
-
-
Operario Ferroviario EC PR
Cancelled
۲۳:۳۰
EC Vitoria BA
-
-
CS Alagoano AL
Cancelled
۲۳:۳۰
AD Confianca SE
-
-
Gremio Esportivo Brasil RS
Cancelled
۲۳:۳۰
Cuiaba EC MT
-
-
Nautico PE
Cancelled
۲۳:۳۰
Lithuania
Women A Lyga
Zalgiris Kaunas
-
-
Gintra Universitetas
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ireland
Premier Division
Cork City FC
-
-
Bohemians Dublin
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Derry City
-
-
Sligo Rovers
Cancelled
۲۳:۱۵
Dundalk FC
-
-
ST Patricks Athletic
Cancelled
۲۳:۱۵
Shelbourne FC
-
-
Waterford FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Shamrock Rovers
-
-
Finn Harps
Cancelled
۲۳:۳۰
Ireland
First Division
Cabinteely FC
-
-
Bray Wanderers
Cancelled
۲۳:۱۵
Galway United FC
-
-
Athlone Town
Cancelled
۲۳:۱۵
Wexford
-
-
University College Dublin
Cancelled
۲۳:۱۵
Finland Amateur
3 Division South 2
Sapa Helsinki 3
-
-
Puistolan Urheilijat
Finished
۲۰:۴۵
Simulated Reality League
Turkey Super Lig SRL
Denizlispor Srl
۲
۱
Gaziantep Srl
Finished
۱۱:۳۰
Finland Amateur
3 Division South 1
HPS
-
-
FC Pohu
Finished
۲۰:۳۰
Singapore
لیگ برتر
Brunei Dpmm FC
-
-
Balestier Khalsa FC
Cancelled
۱۶:۴۵
Simulated Reality League
Portugal Primeira Liga SRL
CD Santa Clara Srl
۰
۱
CS Maritimo Madeira Srl
Finished
۱۵:۳۰
Simulated Reality League
Poland Ekstraklasa SRL
Korona Kielce Srl
۱
۰
MKS Arka Gdynia Srl
Finished
۱۳:۳۰
LKS Lodz Srl
۰
۰
Wisla Krakow Srl
Finished
۱۳:۳۰
Indonesia
Liga 1
PSM Makassar
-
-
Persija Jakarta
Cancelled
۱۳:۰۰
Madura United
-
-
Persela Lamongan
Cancelled
۱۶:۰۰
Barito Putera
-
-
Arema FC
Cancelled
۱۶:۳۰
Iceland
1. deild, Women
Vikingur Reykjavik
-
-
Tindastoll
inprogress
۲۳:۴۵